Image

Пошук фабрик

Пошук фабрик - Аналізуємо ринок товарів та послуг в Китаї відповідно до зазначених Вами параметрів товару, ціни та якості. Надаємо пропозицію враховуючи її конкурентність на внутрішньому ринку.

Які ризики у Вас можуть виникати при пошуку товару самостійно.

Пошук надійного і добросовісного виробника або посередника в Китаї – дуже відповідальний етап ведення бізнесу. 

Як ми знаємо китайці дуже люблять завищувати ціну або їх штучно занижувати з метою обману, перший раз при відправці поставити хороший якісний товар, а при наступній поставці знизити якість сировини за рахунок аналогів або ж взагалі не перевірити чи на відповідному рівні якості дане замовлення, можуть задекларувати в документах ту кількість товару яку ви замовляєте, а по факту зробити не до-відгрузку товару, і це побачите ви тільки тоді коли отримаєте партію товару тут в Україні, цей трюк китайці дуже люблять провертати з усіма не залежно від того скільки давно ви з ними працюєте... для чого ?

 

Image

Для чого ?

А для того щоб коли ви звяжетесь з китайцями по недостачі товару вони з радістю дадуть вам відповідь – складовщики напутали, грузчики не догрузили, не було місця в контейнері бла бла бла – це все робиться свідомо для того щоб сказати – друже ти не переживай ми тобі відправимо це з компенсацією при наступному твому замовленні, садячи вас на вудочку і роблять вас привязаними до себе як єдиного постачальника, не рахуючи і не беручи до уваги що ви як клієнт втратите на логістиці і товар ваш буде уже не настільки конкурентний.

Це все вирішується тільки тоді коли наша людина робить інспекцію вантажу та присутня при загрузці товару в контейнер чи відправці товару на транзитний склад.
Image
Image

Чому краще працювати з нами і що ми робим?

Якщо ви бажаєте самостійно здійснити пошук виробників ви можети зіткнутися з недобросовісним виробником або потрапити на шахрайство.
Щоб ви не стали жертвою обману Китайського виробника, ми перевіряєм всіх виробників на надійність. У нас є своя команда китайців в Китаї, яка робить локальну перевірку, інспекцію фабрик і пошук виробника на Китайському ринку, за роки роботи у нас є перевірені фабрики по різним групам товарів, що робить нашу роботу більш безпечною, але як ми розписали вище, ми завжди присутні при інспекції та відгрузці товару на Китайських Фабриках.
Image

Чому мені вигідно довірити вам пошук виробників?

  • Тільки перевірені компанії і виробники
  • перевіряєм всі установчі документи виробника
  • Наші працівники в Китаї детально вивчають виробника і відвідують виробництво.
  • У звіт попадуть виробники які дійсно мають перевагу на китайському ринку по співвідношенні ціни, якості і репутації.
  • Замовлення взірців або фото і відео товару з виробництва.
  • З кожною пропозицією виробника ви получите звіт ціни під різні об’єми закупки і прорахованою вартістю доставки вам на склад.
  • Наші менеджери проведуть переговори по зниженню ціни.
  • Успішно працюємо з сотнями партнерів в Китаї
  • Працюємо швидко і професійно - ви получаєте детальний звіт протягом 5-7 днів
  • З кожним клієнтом прописується консалтинговий договір в якому прописуються всі зони відповідальності.