Image

Логістика

Х’юстон Консалтинг організує і зробить все на вищому рівні.

Рекомендуємо Вам перевезення морем:

Х’юстон Консалтинг рекомендує Вам перевезення продукції із Китаю морем, оскільки морські перевезення є фінансово  вигідними та безпечними.  Таким чином, Ви не обмежені у об’ємі замовлення , а також маєте змогу замовляти продукцію у різних постачальників та перевозити її одним контейнером.
В середньому строк поставки становить від 33 до 45 днів.
Спосіб перевезення – контейнер, який захищає вантаж від механічних пошкоджень.

Image

Збірні контейнери:

Зважаючи на обсяги продукції, Х’юстон Консалтинг пропонує перевезення збірними контейнерами, або перевезення одним контейнером для одного замовника(у разі замовлення  великогабаритної продукції та значного її обсягу).

Доставка здійснюється з портів Нінгбо, Шанхай, Гуангжоу та Іву в Україну. Наші фахівці забирають замовлену вами продукцію у постачальника, організовують доставку вантажу на один із наших складів у Китаї для загрузки у контейнер, якщо велика партія продукції, наші представники у Китаї одразу ж подадуть контейнер для загрузки на фабрику.
Image
Image

Доставка товару на митницю:

Після транспортування морем, продукція доставляється на митницю. Якщо ви володієте  середнім/максимальним пакетом послуг від Х’юстон Консалтинг,  наш брокер забезпечить розмитнення Вашого замовлення.

Обираючи Х’юстон Консалтинг , Ви зможете налагодити регулярні поставки та суттєво збільшити обсяги Вашої продукції за рахунок зменшення собівартості.