Image

Найбільш затребувані професії в Китаї

Перекладач

Найактуальнішою професією в Китаї залишається перекладач. Незважаючи на неухильне зростання освічених китайців, які знають англійську мову, ця професія буде затребувана завжди. Володіння мовою дозволяє іноземцям в Китаї вирішувати широке коло завдань - гід, координатор переговорів, консультант та інші. Туристів з Росії в Китаї безліч і гіди потрібні постійно.

Представник

Одна з найпоширеніших професій для іноземців в Китаї. Тут конкретна спеціалізація визначається в залежності від ваших професійних навичок. У цій сфері працюють менеджери різних категорій, логісти, фахівці з міжнародної торгівлі, представники по закупівлях і продажах.

Викладач

Викладачі англійської мови є в кожному місті Китаю. Але тим не менш, велика частина оголошень про роботу пропонується в сфері освіти. Безліч іноземців, працюють викладачами в різних навчальних закладах і отримують стабільний і хороший дохід. Знання російської мови, може бути актуально на півночі Китаю, ближче до кордону з Росією.

Модельєр

Китай є одним з головних виробників одягу в світі. Для випуску якісної та цікавої одягу, китайським виробникам потрібні закрійники, модельєри і дизайнери одягу.

Сфера IT, програмування, тестування

Високі технології і розробка програм давно є чималим експортним Китайським товаром. Бурхливий розвиток галузі вимагає залучення досвідчених, але не сильно дорогих фахівців. Найбільшою популярністю користуються інженери з Росії, Індії та Америки з досвідом роботи в середніх і великих компаніях. Так само потрібні носії мови для тестування і локалізації програм і електронних пристроїв.

Приватний бізнес

У Китаї є всі можливості для відкриття свого бізнесу. М'які умови реєстрації компаній в будь-якій сфері, податкові преференції і великий ринок збуту, дозволяють легко відкрити і розвивати власну справу. На сьогоднішній момент, Китай залишається однією з найпривабливіших країн для самореалізації і втілення проектів.

PS:

Якщо ви шукаєте серйозну, високооплачувану роботу в Китаї, то ключову роль зіграє ваше резюме. Резюме повинно бути складено на 3-х мовах: англійській, китайській і російській. Переведіть і нотаріально завірте всі документи і сертифікати про освіту. Буде великим плюсом наявності пройденого тесту HSK на знання китайської мови.