Image

Люстр для інтернет-магазину "САФІТ" - Світло твоєї оселі"

Пошук виробника Світильників та Люстр для інтернет-магазину ‘’САФІТ’’ - Світло твоєї оселі.’’
Поспілкувавшись з клієнтом ми чітко зрозуміли, який асортимент їхньої продукції має найбільший попит та що саме їм запропонувати.

Що ми зробили:

Перед нашим колективом постало непросте завдання:  знайти трьох виробників, які були б конкурентоспроможними та гнучкими у ціновій політиці. Загальновідомим є те, що співпрацюючи безпосередньо із виробником продукції, зокрема китайським, можливим є варіант заміни будь-якої складової частини продукції з метою підвищення або зниження вартості товару на вимогу замовника.

Серед великої кількості виробників наші колеги зупинилися на наступних фабриках:

GUANGDONG  HENGTHAI  LIGHTING  FACTOTY

ZHONGSHAN SIMPLE LIGHT FACTORY

ZHONGSHAN MAKIE LIGHTING CO.,LTD

У першу чергу, наші колеги у Китаї ознайомилися із ціновою політикою усіх фабрик,  необхідними моделями продукції, які наш Український офіс попередньо узгоджував із клієнтом. Обрані нами виробники необхідного товару виявилися достатньо гнучкими по ціновій та виробничій політиці, для того щоб ми мали змогу співпрацювати із нами в подальшому. Тому, наші фахівці у Китаї зробили повний аудит цих трьох заводів у різних регіонах та надіслали необхідну інформацію для ознайомлення нашому клієнтові.

На даний момент, наш клієнт планує співпрацювати з вище згаданами виробниками у майбутньому. Нашим завданням було лише знайти товар/фабрику у Китаї та провести інспекцію.

Дякуємо компанії ‘’САФІТ’’ - Світло твоєї оселі’’ за те, що скористалися нашими послугами.

safit.com.ua