Image

Пластикова продукція для Vimex-m

Компанія ВІМЕКС-М ТОВ звернулася до нас з запитом найти для них фабрику по виробництву Лосьонної помпи/дозатора на рідке мило та Розпилювача/триггера в Китаї та ін. пластикової продукції в Китаї.

Що ми зробили:

Оскільки наша компанія має представників в Китаї ми провели аналіз фабрик , зупинилися на декількох пропозиціях, обговорили найкращу пропозицію з китайцями, отримали взірці, представили клієнту, клієнт всупереч сказав надати йому кращу ціну пропозицію, оскільки конкуренція на ринку є дуже великою - наші китайські колеги провели переговори з трьома фабриками та Босси фабрики погодивися надати знижку данній компанії до кінця року для аналізу купівельною спроможності клієнта. Клієнт зробив замовлення, перед загрузкою замовленням в контейнер найняли незалежного інспектора для інспеції вантажу / перевірки якості, скинули звіт клієнтові, клієнт зробив оплату фінальної частини платежу, китайці загрузили та відправили контейнер в порт для подальшої доставки в Україну. Повним комплексом пошуку фабрики та організації логістики з Китаю на склад клієнта займалася наша команда.

В данний момент команія працює з трьома заводами заводами в Китаї, та займає лідируючі позиції на Українському ринку. Відома серед виробників побутової хімії та косметики на ринку України.

Загрузка контейнера в Китаї.

Image